Kezdőoldal » Állatok » Madarak » FONTOS! mit adjak enni ennek...

FONTOS! mit adjak enni ennek a kis madárnak ma találtuk az ablakunk alatt. Fészek sehol sem volt a közelben már nyitogatja csőrét. Búzát ehet? kép lent .

Figyelt kérdés

[url= [link]

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. [url= [link]



2012. júl. 11. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
2012. júl. 11. 21:09
 2/7 anonim válasza:

Ez egy rozsdafarkú fióka!!Amint lehet reggel korán engedjétek el,mert kirepülés után az anyjuk eteti őket szigorúan rovarokkal!!!Ismételt csipogással tudatja az anyjával hol is van.Eleinte nem tudnak még repülni,nálunk is van sok-sok fióka.Engedd szabadon!

[link]

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt sok hasznos infót találsz

2012. júl. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hol engedjem el? nem tud repülni,csak tegyem le a fübe? nem fogja egy macska elkapni ? :( ugy sajnalom szegényt
2012. júl. 11. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy közeli bokor aljában ereszd el.

Sok olyat láttam már, hogy kiesett fióka, vagy túl korán kezdett volna repülni, és nem tudott.

Napokig elkolbászolnak a földön, ha valami gáz van, annyira tudnak csapkodni, hogy berepülnek (pl éjszakára) egy bokorba. Addig elvannak így, amíg meg nem nőnek annyira, hogy el tudnak repülni.

2012. júl. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Felkeltem reggel kezembe vettem hogy megitassam,elkezdett csipogo hangot kiadni erre egy hasonlo madar hangos csiripelessel odarepult az ablakpárkányomra,ugyanugy nezett ki mint az én kismadaram :) azonnal rohantam vele ki letettem egy fa also ágára, sokáig neztem az anyja mellé ult csiiripeltek,már majd egy orat ott ultek az ágon,de már bejottem...most mi lesz vele visszafogadja az anyukája szerinted ?
2012. júl. 12. 08:40
 7/7 anonim válasza:
Nem hogy visszafogadja,hanem el sem engedte :D érted így nevelkednek,van több fiókája is.Nálunk hasonló a helyzet..utánfutón ugrálnak,bokrokon és nem tudnak még repülni,az anyjuk eteti őket,ilyen csipogós hangot adnak meg kicsit recsegésre hasonlít,mikor már közvetlen ott az anyja és követeli tőle a kaját :D ne aggódj nem lesz baja,neveli tovább
2012. júl. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!