Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A Lidl-ben vásárolt Aloe vera...

A Lidl-ben vásárolt Aloe vera nem árt a papagájaimnak, ha megcsípkedik?

Figyelt kérdés

2012. júl. 12. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
ha tényleg aloe vera akkor szerintem nem lesz semi bajuk. az első válaszoló 1 sivár
2012. júl. 12. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szerintem is :D hát mindenre jó ez a növény, úgyhogy sztem nem mérgező nekik :D :) (remélem )
2012. júl. 12. 00:46
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj, dehogy mérgező! :D Az első válaszoló nagy marha. Szerintem nem árt nekik, sőt.
2012. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Tényleg vannak nagyon hülye emberek. gyomorrákot okoz. :DD :DD

Akkor már elég sok ember meg állat elhalálozott volna ebben a betegségben.


A külső levelétől nem tudom lesz-e baja, de a belső húságtól biztos nem.

2012. júl. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem árt nekik az aloe vera sőt. Az aloe vera krémet tolltépés kezelésére,csökkentésére is szokták használni.
2012. júl. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaj de jó :) köszönöm szépen :) az egyik nimfámnak épp elment a hangja :O eddig egész nap énekelt, pofázott, 2 napja mert alig van hangocskája, de azóta főztem neki kamillateát, meg gőzöltem is vele :) és már alakulgat, még arra gondoltam, hogy tegyek-e kicsit az aloe verából a teájába, lehet kipróbálom. Hallottam, hogy meglehet enni, milyen íze van? Kóstolta már valaki? :D
2012. júl. 12. 11:46
 7/8 anonim válasza:

Persze én minden nap iszom. :) Enyhén kesernyés. De van nagyon rossz ízű is amiket lehet kapni. Én már 3-4 félét is vettem, némelyiknek rettenetes íze van. Igaz nem arról híres, hogy finom. :)


Csak a belső világos húst tedd bele. A külső részében hashajtó van.

2012. júl. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)))
2012. júl. 12. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!