Kezdőoldal » Állatok » Madarak » SÜRGŐS! Verébfiókát nevelgetek...

SÜRGŐS! Verébfiókát nevelgetek 3 napja, normális dolog, hogy olyan mintha húzná a feje a földhöz? Amikor alszik, akkor csakis jobbra fordítja a fejét és amikor mozog is húzza a földön talán az esésnél történhetett valami?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy 3 napja kiesett egy verébfióka a fészekből, a fészek elég magason van, csodálkoztam, hogy nem pusztult bele az esésbe. Még nagyon picike a madár, tolla is alig van. Találtam egy üres madárfészket azt feltettem egy fára, napközbe beleteszem a kicsit és szülei etetgetik egész nap, éjszakára be szoktam hozni,mert van 1-2 bagoly is a mellette lévő fán és tartok tőle h elkapja + a kicsit a szülei otthagyják éjszakára egyedül, így esténként én viselem a gondját, de aggódok az miatt, hogy a fejét húzza a földön, etetésnél felemeli, nyissa a csőrét rendesen, csipog is ahogy csak bír, csak attól tartok, hogy amikor kiesett a fészekből akkor esetleg eltörhetett a nyaka, de nem tudom nem-e feleslegesen aggódok mert először arra gondoltam, hogy egy ilyen kis fiókánál természetes, hogy ilyen kis erőtlen, hogy nem tudja sokáig tartani a fejét. Ezért szeretném ha valaki megmondaná, akinek volt ehhez hasonló dologban része,vagy ért a madarakhoz, hogy ez normális dolog?

2012. júl. 14. 22:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha eltört volna bármije akkor az már nem csipogna...


Amúgy meg, ha etetik akkor fölösleges bolygatni őket. Úgy jó az nekik ahogy van.

2012. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor jó, hát igen etetik, csak a fészek amit feltettem a fára nem vagyok benne biztos h jön egy nagyobb szél és nem esik le, meg nem olyan helyen van, hogy esőtől védené + még a bagoly is itt köröz este, így úgy gondoltam, hogy amíg nem erősödik kicsit addig nem hagyom kinn egyedül éjszaka, reggel ébreszt, megetetem, megitatom, kiviszem, és utána este behozom
2012. júl. 14. 22:20
 3/5 anonim válasza:
45%
Minek nevelsz verebet annyi van belőle mint a cigányokból!!
2012. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDD
2012. júl. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Talán mert az is élőlény és pici és mert megsajnáltam
2012. júl. 15. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!