Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Azoknak a házaknak a fűtésével...

Azoknak a házaknak a fűtésével mi van ahová gólyák költöznek?

Figyelt kérdés

Tehát,ha egy gólya fészkel valakinek a kéményére,azokkal mi van?...azok inkább megfagynak,csak a gólyák érezzék jól magukat?

Ha kifüstölik őket akkor meg állatkínzók?


2012. júl. 19. 00:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Télre elvileg elrepülnek, szóval gondolom valaki felmászik, leveszi a fészket aztán befűtenek...

Amúgy biztos nem fognak megégni, ha kell elrepülnek (bár szerintem veszélyes úgy befűteni, hogy ott van a fészek).

Vagy gondolom szólnak ha másnak nem, hát a tűzoltóknak, hogy szedjék le onnan a gólyákat.

Fűteni kell, mégsem fagyhatnak meg az emberek...

2012. júl. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb házon kábé dísznek van a kémény, legalábbis én eddig ahol gólyákat láttam ott sose fűtöttek fával a környéken sem. Szerintem a gólya nem fészkel olyan kéményre ami használva van. Bár nem tudom igazából...de így gondolom.
2012. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Platypus ***** válasza:
Télen szokás fűteni, télen pedig elköltöznek a gólyák. A gólyafészek viszont rontja a kémény szellőzését, így veszélyes. Az ilyen kéményekre egy olyan szerkentyűt szoktak felszerelni, ami felemeli a fészket vagy fél méter magasba, így a füst gond nélkül ki tud menni alatta. A gólyák elég korán költöznek délre, ősszel bőven van idő felszerelni ezt a cuccot még a fűtésszezon előtt, és egy életre megoldja a gondot gólyabarát módon.
2012. júl. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2012. júl. 19. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!