Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez normális egy hullámos...

Ez normális egy hullámos papagájnál?

Figyelt kérdés
Az újonnan hozott hullámos papagáj kétlábon alszik amennnyire én láttam. A másik hullámosom is két lábon alszik de ő csak azóta hogy elvesztette két lábujját. Amúgy meg az új madár egészségesnek tűnik, mozog, csicsereg, eszik rendesen, nincs hasmenése se semmi. Mondjuk elég sokat pihenget. Ez normális?

2012. júl. 20. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyire új?

Amíg nem szokják meg az új helyet 2 lábon alszanak mert nem érzik magukat biztonságban és a nap nagy részét nézegetéssel, ismerkedéssel, pihenéssel töltik. Ha már hetek óta nálad van akkor lehet valami baja van.

2012. júl. 20. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már legalább 3 hete nálunk van. És ha beteg milyen betegsége lehet?
2012. júl. 20. 13:09
 3/3 anonim válasza:
Nálam 2 napja van egy kis sándor, de ugyanezeket a tüneteket produkálja, többet pihenget, de azért játszik ismerkedik, eszik, iszik, viszont 2 lábon alszik és a fejét se dugja a szárnya alá. Kicsit megijedtem, hogy talán beteg, akkor ezt betudhatom annak, hogy nem szokta még meg az új környezetét?
2012. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!