Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kukoricát lehet adni hullámos...

Kukoricát lehet adni hullámos papagájoknak?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor jól gondolom, hogy nem kell megfőzni?

2012. júl. 21. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kukorica túl nagy a hullámos papagájnak, nem tudja megenni.
2012. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha csak keveset adok nekik, pár szemet csak?
2012. júl. 21. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
berakhatod neki, de szerintem nem fogja megenni
2012. júl. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Pár szem is nagy. Nem a mennyiséggel van probléma, hanem azzal, hogy nem tudja lenyelni. Ha mindenáron kukoricát akarsz neki adni, akkor valahogy törd össze, de még igy sem biztos, hogy megeszi. Még a napraforgót sem nagyon eszi meg a hullámos papagáj.

Nekem nimfáim vannak most, de még azoknak is nagy a kukorica.

2012. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

Az én nimfáim és a hullámosom is megeszi az egész kukorica szemeket(az egyik kedvenc kajájuk). Sőt ha az egész kukoricából adok nekik egy darabot arról is leszedik a szemeket.

Nem egészben nyelik le. Van eszük. Kis darabokban eszik meg a szemeket.

Pl. az egyik nimfám a piros ribizlit is szereti pedig az se kicsi. Én mostanában nagyobb darabokban vagy egészben adok nekik mindent a baracktól kezdve a dinnyén át a főtt lencséig.

Saját videóm(kukoricát és borsót kaptak épp(a borsónak általában kiszedem a közepét mert a külsejét egyik se eszi meg még a nagyobb papagájom is mindig "kibontja" a borsó szemeket)): http://www.youtube.com/watch?v=KD4OwZzvHtQ


Ja és nyersen és főve is kaphatnak belőle. A mirelit mexikói mixben lévő kukoricából(,borsóból,répából) is kaphatnak.

2012. júl. 22. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja és az én hullámosom a szotyit is kibontja, szereti.
2012. júl. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi minden választ!
2012. júl. 22. 22:46
 8/8 anonim válasza:
Én szeretném meg kérdezni hogy nekem énekes papagájaim vannak és hogy azoknak lehet-e adni kukoricát? Minden választ előre köszönök.
2014. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!