Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mikor lehet kiengedni a...

Mikor lehet kiengedni a szobába (repülni) a nimfapapagájt?

Figyelt kérdés
Fiatal,kb.1hónapja van nálunk.Megbarátkozott a hellyel,kézből eszik,de 1 kicsit vad még.
2012. júl. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek van papagája akit 7 hónaposan engedett ki repülni.Szerintem lehet.De azért az ablakokat zárd be.XD
2012. júl. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónap után nem ki lehet hanem ki is kell engedni.

Mivel már úgy ahogy szelíd vissza fogod tudni tenni kergetés,megfogás nélkül is.

2012. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

nekünk is vannak nimfáink, és ahogy megvettük őket, aznap ki is engedtük a lakásba. így lehet legkönnyebben megszelídíteni őket. ha van gyűrű az ujjadon, vagy egy cipzár a ruhádon, könnyebben magadnál tudod tartani, mert nagyon szeretik az ilyeneket csipegetni (csak arra ügyelj, h ne törje szét...képes rá). kényesztetéssel is lehet szelídíteni. pl.: nagyon szeretik, ha a fejüket az ujjbegyünkkel vakargatjuk (óvatosan kell első pár alkalommal, különben jól megcsíp), de kell hozzá idő, míg megszokja és teljesen elengedi a tollát.

még az is lehet, h egy színes ruhát, vagy plédet megszeret és menni fog utána. :)

na jól eltértem a kérdéstől. :) szóval sztem kiengedheted, de az ablakra, ajtóra nagyon ügyelj, h zárva legyen

2012. aug. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!