Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Találtam az udvaron egy...

Találtam az udvaron egy törött lábú verébfiókát, mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés
A fészkét nem találom :( mit adjak neki enni vagy mit csináljak vele ? Tolla már van
2012. júl. 25. 11:44
 1/9 anonim válasza:
Hát nem akarlak elszomorítani, de nem fog valószínű életben maradni. Az egészségeset is nehéz egy embernek felnevelni, nemhogy egy beteget. De ha araod próbáld meg megmenteni. Itasd meg, meg kukac, légy ilyesmit adhatsz neki.
2012. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

2 gyufaszál + kötöző segítségével tedd sínbe a lábát, amíg összeforr.

A mamája valószínű pici gilisztákat, apró magvakat hord neki. Ha valami kisméretű díszmadár-kaját (kölest, stb.) adsz neki, talán elfogadja, de kellene hozzá valami pépes is.Esetleg szemcseppentővel rakj a szájába esetenként egy kis vizet is.

2012. júl. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat meg szeretném menteni úgyhogy megyek és adok neki valami kaját és sínbe teszem a lábát
2012. júl. 25. 12:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!Merre laksz?Ha hozzám közel, akkor talán tudok segíteni.Felneveltem már jónéhány madarat?
2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

!!!

bocs!

2012. júl. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sajnos a madárka tegnap elpusztult :(
2012. júl. 26. 11:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

Temesd el, a sírjára tégy egy szál mezei virágot (kikirícs, vagy hasonló).

Nem rajtad múlt, te mindent megtettél!

2012. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megtettem :( Hát igen...
2012. júl. 27. 08:59
 9/9 anonim válasza:
én is találtam de nem verébet meg nem fiokát :// szerintem eltört a lába mit csin ???? adjam oda az iskolába a vadászoknak ????
2012. okt. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!