Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lesz egy tojó hullámos papagáj...

Lesz egy tojó hullámos papagájunk, szerintetek milyen színűt válasszak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 18:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyat válassz amelyik neked tetszik.

Rengeteg színmutáció van. Ami másnak tetszik az lehet hogy neked nem. Vagy lehet hogy hiába döntöd el milyen színűt akarsz amikor odamész egy teljesen más színűbe szeretsz bele első látásra.

Egyedül lesz? Egyedüli tartásra tojót nem javaslok.


Egyébként az én kedvenceim a tarka és a goldenface hulik.

2012. júl. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Ádzsika ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóhoz: ha magányosan kívánod tartani a madárkát, semmiképp se tojót válassz!

Ha pedig a meglévő hímed mellé akarsz most párt szerezni, akkor olyan színt keress, ami harmonizál a legénnyel.

Amúgy meg nem a szín a lényeg: azt vidd haza, amelyikbe már az üzletben vagy a tenyésztőnél beleszeretsz!

2012. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek

tojót akarok mert hím már van

csak a másik párja meghalt

2012. aug. 2. 16:45
 4/6 anonim válasza:
A papagáj meghal, az ember meg megdöglik .... ;)
2012. aug. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

bocs

megdöglött a párja

2012. aug. 2. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Én állatra és emberre is azt mondom meghalt. De ha választanom kéne az embere mondanám hogy megdöglött.
2012. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!