Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Melyik papagáj lenne ideális...

Melyik papagáj lenne ideális a számomra? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Maximum 100e-ig vagy csak nagyon kicsit többet szeretnék a madárra költeni.(a kalitka meg a többi kiegészítőt leszámítva. Csak a madár ára) Nem ő lenne az első papagájom, madaram. Olyan kéne, amelyik elég jól viseli, ha egyedül van, mert egyedül szeretném tartani(mármint lenne társa, egy kutya de mégsem madár) jól kijön más háziállatokkal (jelen esetbe kutya(kistestű)). Nem agresszív, nem zavar ha rikácsol, hangoskodik, de azért túlzásba se vigye.

2012. júl. 31. 13:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
nekem nagyon úgy tűnik, hogy ismered jól a papagájokat... válassz egyet ami tetszik. bár nem értem miért olyan fontos neked hogy drága legyen. legalábbis szerintem akkor is ugyanolyan szép, okos madár lehet, szóval nem értem miért tűzöd ki hogy mennyiért. értem hogy a max összeg, és nem akarlak semmire rábeszélni, de ez furcsa. szóval ugyis ismered a fajtákat, válassz egyet ami tetszik.
2012. aug. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsó köszönöm a választ.

Nem drágát szeretnék, mindegyiket imádom, csak valami komolyabbat szeretnék, így egy hullámos után. Amelyik nagyon tetszik az a fekete sapkás papagáj, hát az olyan tündéri, hogy megzabálom. Csak attól félek, ha ugye nem lesz társa, akkor depressziós lesz, tépni fogja a tollait, és nem akarom ilyennek kitenni. Akkor inkább más fajta után nézek.

2012. aug. 1. 21:15
 13/14 anonim ***** válasza:
Én voltam egy családnál, ott egy kézzel nevelt feketesapis volt. A kis rosszcsont azonnal szétakarta cibálni az órámat :)
2012. aug. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha tényleg tudnál vele annyit foglalkozni amennyit írtál akkor szerintem vehetsz egy feketesapist.

A [link] fórumon több sapistulajdonos van(nem tudom ismered-e). Én rendszeresen olvasom. (Mizo csak rongyokban megy a madárszobába mert a sapisai imádnak ruhát lyukasztani és imádnak a kezével(és persze egymással is)birkózni. Vezsu sapisa épp az egyik szekrény hátulját bontja mert a szekrény hátuljában(belül) szoktak birkózni,játszani Zsebivel de egy ideje nem engedik be őket ezért hátulról próbál bejutni Lencsi.)

2012. aug. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!