Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyibe kerül egy ara papagáj?

Mennyibe kerül egy ara papagáj?

Figyelt kérdés

2012. aug. 1. 15:20
 1/7 14Szandi14 válasza:
54%

Szerintem elég drága. Mondjuk attól függ, hogy kitől veszed.

Most láttam egy oldalon hogy 10.000 Ft-ért adják el de volt ahol sokkal több. Szóval nagyjából érdemes szétnézni , hogy ki adja a legolcsóbban. :)

2012. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Szandi bocsi de nagyon eltévedtél. Valami mást láthattál.


Ara kb 250ezer, gondolom ha jól utánakutakodik az ember kicsivel olcsóbban is lehet találni, de ez az általános ára. (kéksárga, illetve zöldszárnyú). Van sok más fajta is, van pl a törpeara, azt nem nagyon tudom, élőben még nem láttam, olyan 80-100körül lehet.

2012. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

A 10 ezres az átverés. Megszórták vele az egész netet. Papagáj, kutya, ló, majom stb minden van. Lényegük, hogy fizess és küldik az állatot. Persze nincs állat, eltűnnek a pénzzel.


300-500 ezer között mozog az áruk. Attól függ, hogy melyik fajta aráról beszélünk.

2012. aug. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Nem tudom, ti hol jártok a gyakorikérdéseken kívül, ha egyáltalán jártok valahol.


A kéksárga 250-300, a zöldszrányú 350-450, a harlequin 350, a törpeara 50-100

2012. aug. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 14Szandi14 válasza:
Értem. Igen énis néztem egy oldalt ott 350 000 Ft volt egy arapapagáj és csodálkoztam is mert előbb a 10 000 Ft-osat láttam meg. Persze gondoltam, hogy mivel ezek igen nagytestű állatok így a madarak körében nem egy olcsóság.
2012. aug. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%
4-esnek mondom, hogy nem kell bunkó modort felvenni. Kb 1-2 hónapja beszéltem az egyik tenyésztővel aki kéksárga és zöldszárnyú arákat 250ezeért adja. Katonaara árát nem tudom, azt nem kérdeztem. Törpeara ára is fel szokott menni 100ig mert igen nehéz találni. Senki nem mondta, hogy nem térhetnek el az árak, tudnék én olyan tenyésztőt is, akinél jóval ezek az árak alatt is megkaphatnád, csak őt nem zargatom hülye kérdésekkel, vele azt beszélem meg amire szükségem van...
2012. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
De jól gondold meg hiszen akár 60 évig is elél
2012. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!