Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A Madárinfluenza okozhatta a...

A Madárinfluenza okozhatta a halálukat?

Figyelt kérdés

Van 10 tyúkunk és 1 kakasunk, idén kaptuk őket tavasz végén.

Eddig minden simán ment, nyáron éjszakára nem zárjuk be az alvóhelyük ajtaját nehogy megfulladjanak a nagy melegben, eddig minden jól ment mindennap megvolt a 10 a kutya is ugatni szokott, ha valamit lát állandóan ugat. Ma reggel kiment édesanyám megetetni őket és visszajött szólni nekem, hogy talált 2 tyúk tetemet.Én is kimentem megnézni őket és tényleg a mi tyúkjainkból pusztult el 2, csak nem tudjuk hogyan mivel sehol egy seb, harapásnyom vagy valami. Az egyik nem is volt annyira merev még. Egy bottal piszkáltam meg az egyiket, és sehol nem láttam semmit. Létezik olyan állat, ami apró harapásnyomot hagy az áldozatán amit nem lehet könnyen észrevenni? Vagy lehet hogy újabb madárinfluenza?



#madárinfluenza2012
2012. aug. 3. 07:14
 1/1 anonim válasza:

Hát az nagyon valószínőtlen, hogy madárinfluenza. Most éppen nincsen ilyen járvány.

Ezer oka lehet a hirtelen csirkehalálnak; talán az ÁNTSz (vagy hogy is hívják most) kivizsgálja, ha kéred, de azért fizetni kell, és nem is keveset.

2012. aug. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!