Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kecskeméten melyik állatboltba...

Kecskeméten melyik állatboltban lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Fa ülőrudat hullámos papagájnak, ami lehetőleg kicsit vastagabb, mint amekkorát át bír "fogni" a lábával. A cél a karomkoptatás lenne. Ha lehet, címet is írnátok? Nem Kecskeméti vagyok, Félegyházi, de itt sehol sem találni ilyen rudat. Vagy esetleg más egyéb ötlet karomkoptatással kapcsolatban? Rossz élményeink vannak az állatorvosi karomvágással, ugyanis egyszer belevágtak szegénynek az "eres részbe" és elkezdett vérezni. A válaszaitokat előre is nagyon szépen köszönöm!:]

2012. aug. 4. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem muszáj azt venni, te is vághatsz le ágat, mi is úgy csináljuk.Szerintem arra fölösleges költeni.
2012. aug. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

diófáról,fűzfáról,(én ezekből csinálok állókát.)megfelelő ágat levágod,megmosod,és be teszed neki a kalitkába ennyi.:D

én boltba külön ilyenekre sosem költöttem,igaz ahol lakok csak ilyen müanyag állókákat lehet kapni ami nem jó.

2012. aug. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben nem lehet ilyen ágat venni. Fűzfáról, nem permetezett gyümölcsfáról szerezz megfelelő vastagságú ágat. Ne kicsit vastagabb legyen mint amekkorát át bír fogni a lábával hanem különböző vastagságúak legyenek de inkább vastagabbak kb. 2,5-4cm átmérőjűek.

De ha nem akarod/tudod megcsinálni a végüket úgy hogy kényelmesen,könnyen be lehessen rakni a kalitkába őket egy ismerősömtől a vaterán tudsz rendelni.: [link]

Küldök üzenetet.

2012. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A diófa mérgező. Gyümölcsfák ágai jók gyanta és gomba nélkül, meg a fűzfagally.
2012. aug. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!