Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagály kisállat...

Nimrood kérdése:

Nimfa papagály kisállat kereskedésbe mennyi? és ha ott veszek egy fél éves magdarat az könnyen tanítható lessz?

Figyelt kérdés
akarok egy nimfa papagályt és ezért kérném segítségeiteket :)

2012. aug. 6. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Először olvass utána. Ha megtetted volna, akkor feltűnt volna az is, hogy nem papagály, hanem papagáj.


A másik, hogy kereskedésbe 4-5000 körül lesz és egyáltalán nem biztos, hogy mennyi idő. Azt sem tudod, hogy volt tartva stb. Lehet, hogy már olyan rossz emberi élményei vannak, hogy nagyon nehéz dolgod lenne megszelídíteni.


Én azt ajánlom, hogy olvass utána először még rendesen, majd próbálj meg egy frissen kirepült papagájt vásásrolni tenyésztőtől!

2012. aug. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
vettem egy kézben szelídítettet :) áprilisit. nagyon kedves már lassan meg is szok :) kézböl nehezen eszik, de alakul. de kinyujtom az ujjam egyböl rárepül. 1 napja van nállam :) én is féltem az állatkereskedéstől ezért irtam kérdést, de mindenkinek a tenyésztőt ajánlom :) (köszönöm a válaszát)
2012. aug. 7. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!