Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A kanárimat a kezemből etettem...

A kanárimat a kezemből etettem és most erőteljesen csipkedi a kezem. Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Magokat raktam az ujjam hegyére és most ha berakom a kezem elkezdi csipkedni, meg megpróbálja elkapni az ujjam a lábával.

2012. aug. 7. 13:42
 1/5 okoska31 ***** válasza:

szerinted mégis mit jelent?


azt hiszi, hogy azért teszed be a kezed, mert megint enni akarsz neki adni, és ő így tudja megvizsgálni - keze nem lévén - a helyzetet, hogy akkor most hol is van a mag?

2012. aug. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam, csak féltem, hogy esetleg valami támadó jelleggel csinálja.
2012. aug. 7. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:
azért mert nem szeretik a madarak mikor benyulnak hozzá ez olyan nekik mintha a házad ajtaján benyulna egy óriási kéz és egy hamburger lenne az ujján és arra várna ,hogy meged
2012. aug. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, ez értem.

Különben mikor kiengedtem, szinte befészkelt a hajamba, nem akart kijönni onnan.

2012. aug. 7. 16:03
 5/5 A kérdező kommentje:
De, ha van nálam mag, akkor is inkább az ujjamat csipkedi.
2012. aug. 8. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!