Kezdőoldal » Állatok » Madarak » 1 nimfa (fiu) és 1 hullámos...

VALAMI12 kérdése:

1 nimfa (fiu) és 1 hullámos papagáj (fiu) -t lehet eggyütt tartani 70x40x80-as kalitkában eggyütt tartani?

Figyelt kérdés

1 pár hétig a a hullámos és a nimfa kalitkáját egymás mellé raknám,hogy szokják egymást

aztán a szobámban össze engedném őket,

naponta 3-4 órát tudnám reptetni őket.


2012. aug. 11. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
70cmx50cmx80cm* :D
2012. aug. 11. 18:21
 2/8 anonim ***** válasza:

Ennyi kint léttel igen.

Azt a kalitkát amiben együtt lesznek ha valamelyik benne lakik rendezd át hogy egyik se tekintse a sajátjának.

2012. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

okés,köszi!

és nyáron a nimfát reptetném hámmal az udvaron,a hullámosom meg nem olyan szelid őt nem tudnám a nimfával együtt reptetni.

az baj lenne ha naponta 3 órát kb kint lenne velem a nimfa az udvaron addig a hullámos magában lenne a kalitkában

ez baj?:D

2012. aug. 20. 10:26
 4/8 A kérdező kommentje:

az énekeseim ott lennének a kalitkája mellett

az számit valamit?

2012. aug. 20. 10:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Még mennyire hogy számít. Ha van kit néznie azaz van kivel/kikkel moziznia sokkal jobban el van egyedül a kalitkában. Miután bevitted a nimfát azért őt is engedd ki.
2012. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy tudod-e ezért inkább megírom. A hámot télen is rá kell raknod 2 hetente vagy gyakrabban mert elfelejti és tavasszal kezdheted újra hozzászoktatni.
2012. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:D

az énekeseim is ott vannak mellettük(1 pár)

az számit valamit?

amíg kivenném a kalitkából a nimfát és reptetném az udvaron hámmal addig is ott lennének az énekeseim a nimfa mellett.

és a hullámosom azért raknám be a nimfa mellé mert elég kicsi a kalitkája és nem akartam költeni még több pénzt 1 új kalitra

2012. aug. 21. 14:15
 8/8 A kérdező kommentje:

hoppá,bocsi ma elég figyelmetlen vagyok...

már 1x leirtam a kérdést és kaptam is rá választ Sry xD

2012. aug. 21. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!