Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A papagájom szerelmes magába....

A papagájom szerelmes magába. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egy éve kaptam egy hullámos papagájt (tojó) és vettünk neki egy tükkröt és teljesen szerelmes magába ,de ha kiveszem a tükrét akkor kicsapja a hisztit és kiszorja az összes magját...Még lehet vele valamit csinálni vagy venni kell neki egy társat?

2012. aug. 12. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
Társat is és tükröt is!
2012. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A tükröt mihamarabb távolítsd el. Nem is értem, ezt miért nem tiltották be a köralapú kalitkával együtt.


Hagyd egy-két napig egyedül, és vegyél neki egy társat. Ha kiszórja a magját, hagyd úgy, pár óra múlva tegyél csak be neki megint. Ha nagyon éhes, megeszi a földről, ha nem tetszik neki, akkor hamar rájön az összefüggésre, hogy nem kell kiszórni.


Amúgy a társ-vétel nem is értem, miért legutolsó lehetőségként vetődik fel benned. Annak kellene az elsőnek lenni.

2012. aug. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dobd ki a tükröt! És vegyél neki egy társat.
2012. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. aug. 12. 19:16
 5/7 A kérdező kommentje:
de az nem baj ,hogy most les egyéves?
2012. aug. 14. 08:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj. Idősebb korukban is simán elfogadják az új társukat.
2012. aug. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. aug. 15. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!