Kezdőoldal » Állatok » Madarak » ! Sürgős! Információk?

! Sürgős! Információk?

Figyelt kérdés

Kanári! Hogyan tudom megállapítani, hogy fiú-e a kanári, fog- e énekelni, Mi kell neki, Szelídíthető, Hol kell tartani, (kalitkában... de ablak mellet?) Szüksége van ilyan tükörre? [link]


Mit eszik! (KÉRDÉS)


2012. aug. 14. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A kanári táplálékpalettája nagyon széles. Hazájában, az egész évi enyhe klíma mellett, szinte állandóan félérett, vagy frissen érett magokkal táplálkozhat. Hogy eközben nagyszámú növényfajták magját is megeszi, az nem kétséges. A legkülönbözőbb növényrészek - a levéltől a termésig - és rovarok egészítik ki a táplálékát.
2012. aug. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Házikanári!
2012. aug. 14. 11:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Én többféle madarat tartok és tenyésztek, köztük kanárit is.


Ami kell neki: -kb.50x30cm alapterületű kalitka

Inkább fal mellett elhelyezve, mert úgy biztonságba érzi magát.DE világos helyen legyen!


-Tükröt semmiképpen ne rakj be neki! Az egyik madárnak se ajánlott, több kárt okozhat mint hasznot! Inkább egy párt kell neki beszerezni. Azt szokták mondani, hogyha párja van, akkor nem énekel, de én ezt nem tapasztaltam.


-Eleség: kész kanári keverék, fürtös köles, tyúkhúr, szépia.

2012. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!