Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nekem van elméletileg 1 pár...

Nekem van elméletileg 1 pár pávám de nem viselkednek úgy mintha párok lennének ma egybe zártam őket és nagyon keményen egymásnak mentek de el is vannak egymással! HOgy lehet megkülönböztetni a hímet meg a tojót? (nem rég óta vannak galambjaim! )

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
most galamb vagy páva?
2012. aug. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:D nagyon nem mindegy, hogy páva vagy galamb.
2012. aug. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Páva galamb!!!
2012. aug. 15. 11:21
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Előző válaszolók hülyék vagytok! Már elegem van azokból akik nem értnek hozzá ne írjanak! Páva galamb egy elismert galambfajta! Ha egymásnak neki mentek akkor mind a 2 hím lesz!
2012. aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már bocsi, a pávagalamb megvan, de tudtommal egyrészt egybeírják, másrészt a kérdés elég érdekes, nem volt egyértelmű, mi van
2012. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A páva kakasokat nem párba tartják, ha nem 1-2 tyúkkal meg a páva "tojóját", páva tyúknak nevezik a páva "hímjét", páva kakasnak és nem tojónak meg hímnek! Szerintem ez tök egyértelmű!
2012. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!