Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A hullámos papagáj szereti ha...

Uteistván kérdése:

A hullámos papagáj szereti ha vizzel permetezik?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 21:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Melegben hűsíti. De arra ügyelj, hogy ne pocra áztasd, csak éppen nedvesítsd be.
2012. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
A miénk nem
2012. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A mieink imádják.
2012. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Madara válogatja. Ki kell próbálni. :-) Ebben a nagy hőségben jót tenne neki.
2012. aug. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az enyémek is szeretik. De legjobban azt szeretik ha valami kisebb edényben teszek be nekik vizet, és fürödhetnek! Ilyen melegben szépen hűsölnek a vízben, teljesen átáztatják a tollukat hogy még felrepülni sem tudnak! :D De semmi bajuk nem lesz tőle, évek óta mindig ezt csinálják . :) :D
2012. aug. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy szereti de a hullámosok általában tálban szeretnek pancsolni.

Az én hullámosom se szereti a zuhanyzást de a fürdést imádja: http://www.youtube.com/watch?v=o8pgQzJE2UE

2012. aug. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 höri börike válasza:
miből lehet tudni hogy szereti ha permetezik ? mert én szoktam őket de nem tudom hogy szereti e .
2012. aug. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik neki, lesimítja a tollát és szobor mereven tűri az "áldást", esetleg menekülni próbál.

Ha élvezi a dolgot, akkor borzolja a tollát, csapkod a szárnyával, miképpen a fürdővízben is tenné.

2012. aug. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 höri börike válasza:
köszi
2012. aug. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
az én papagájaimat csak akkor permetezem le ha látom hogy a szárnyukat kicsit felemelik tehát nem simul a testéhez de nagyon szeretik de a tálkába sose fürdenek.inkább a bevizezett salátába fürdenek azt jobban szeretik
2012. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!