Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Tudtok ajánlani nimfa papagáj...

Tudtok ajánlani nimfa papagáj tenyésztőt, kizárólag TATABÁNYÁN?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy nimfa papagájt.És Tatabányai vagyok, és egy TATABÁNYAI TENYÉSZTŐT keresek, megbízhatót és olyat aki nem adja olyan drágán a madarat.Fiatal példányt szeretnék, nem fiókát de olyan 1-2 éves körülit, és persze ne legyen vad, csípős.Nem muszáj kézhez szoktatottat de lehetőleg ne legyen vad.Aki tenyésztő vagy tud tenyésztőt tatabányán az légyszíves írjon vagy kommentben vagy privátban nekem.Az adatok amik kellenek:a helyszín, a telefonszám, és lehetőleg e-mail cím de ha nincs nem muszáj.LÉGYSZÍVES SEGÍTSETEK NEKEM TALÁLNI!!!!!!Előre is köszönöm.

2012. aug. 23. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
hello nagyapám tenyésztő hívd fel nyugodtan tel szám 06303146057vagy0642951-436
2012. aug. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
rendben, nagyon köszönöm?és ez milyen hely ahol a papád tenyészti a papagájokat?
2012. aug. 27. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt hogy érted hogy milyen hely hegy nagy hely vagy kicsi hát elég nagy!
2012. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgyhogy hol van ez a hely?hova kéne mennem hogy megtaláljam a tenyésztő papádat?
2012. szept. 1. 13:22
 5/6 A kérdező kommentje:
hol tudnám elérni
2012. szept. 1. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:

válaszoljatok már az ég szerelmére.kérdeztem már vagy 1-2 hónapja és senki sem válaszol.



amúgy bocs elrontottam.1-2 hónaposat nem 1-2 éveset.

2012. szept. 30. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!