Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mi a különbség? (Hullámos...

Mi a különbség? (Hullámos papagáj)

Figyelt kérdés
Üdv! Ma voltunk kisállat kereskedésben és láttam a hullámos papagájok között, hogy a normál "méret" 2500 Ft volt, a kicsit nagyobb hullámos papagáj pedig 10000 Ft volt. De hát mi a különbség a kettő között? A nagyobb könnyebben megtanul beszélni? Előre köszönöm a válaszokat!

2012. aug. 25. 18:08
 1/3 anonim válasza:
76%
Helo.semmi kulombseg nincs a 2 kozzott nekem volt mind2 anyi hogy nagyobb testu meg egy kicsit kenyessebb a kisebb rokonanal..ugyan ugy szaporodik,nem tanulja meg hamar a szavakat,szamomra szebb a kisebb fajtatol roviden enyi ha barmi kerdesedd lenne irj uziben..:)
2012. aug. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm! :)
2012. aug. 25. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemesebbek, sokkal érzékenyebbek a betegségekre, de én azzal nem értek egyet h ugyanúgy szaporodik, mert saját tapasztalatból is ki tudom jelenteni, hogy nagyon nehezen tudnak utódokat nevelni, de hacsak egyszer eljutnak oda, hogy kikeljen a tojás. Egyébként tényleg jobban mutatnak, mint kisebb rokonuk főleg, hogyha többen vannak
2012. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!