Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szerintetek mitől halt meg a...

Szerintetek mitől halt meg a hullámos papagáj?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem tudom miért halhatott meg a hullámos papagájom. Már vagy 5és fél éve megvolt. Ma délután vettem észre, hogy a kalitka alján fekszik. Először azt hittem bántották, mert vannak egy ketrecbe vagy 15-en de a fél fejét beborította ilyen barnás trutyis folyadék. A végengyengülést kizárnám, mert délelőtt ő volt az első, aki jött enni. Remélem kapok választ, mert ehhez hasonlót még nem tapasztaltam. Miért halhatott meg, és mi ez a barnás folyadék? szegény, kár hogy elment.


Egyébként az orrán volt egy seb, deaz már régóta ott volt és nem mutatta, hogy baja lenne.



2012. aug. 27. 17:36
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Ezek voltak a legjobb képek róla az orrát valamennyire lehet látni de nem hiszem h ez lett volna a baja.


(a lila madár az)

2012. aug. 27. 17:38
 2/10 anonim ***** válasza:
amikor az én egyik papagájom elpusztult belőle is folyt folyadék de már meg nem mondom milyen színű :/
2012. aug. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jaj de aranyos kismadárka volt *.*

nekem kb 6 hullámos papaájo pusztult el .ebből három nálunk született de még soha nem láttam hogy trutyi folyt volna az bárhonnan is . de ti hova rakjátok az elpusztult madarakat ?

2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Természetesen elássuk. Ezek becses madarak.
2012. aug. 27. 17:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tegnap halt meg az egyik kis papagájom. :( Szomorú dolog ez, ha az ember próbál nagyon vigyázni ezekre a kis teremtésekre, és mégis elpusztulnak :/ :(
2012. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ez igaz sajnos.. Papagájhoz képest uri helye volt.. Annyira nem vagyok elkeseredve, mert vannak még bőven, csak az bánt, hogy ő volt az első papagájom és nem tudom mi lelte.
2012. aug. 27. 22:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam is jó helye volt :/ Nagy reptető, napi repkedés, kaja, fa játékok, vitamin bőven, még a legkisebb kis apró hülyeségekre is odafigyeltem basszus...:( Így most hárman maradtak, de sas szemmel figyelem őket.
2012. aug. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 toth.peter válasza:
Ő, nem lehet hogy betegség végzet vele
2012. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert leírtam, hogy még korábban boldogan evett
2012. szept. 27. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:

Attól még lehetett valamilyen betegsége,baja.

Amíg tudják titkolják őket mert a vadonban prédaállatok így nem mutathatják ki hogy bajuk van mert akkor valószínűbb hogy őt akarják elkapni a ragadozók. Amikor már látod rajta hogy beteg akkor már nagyon gyenge.

2012. szept. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!