Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Papagájnak kis biciklit lehet...

Papagájnak kis biciklit lehet venni?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor hol?

2012. aug. 27. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
papagájnap minek BICIKLI????????XD
2012. aug. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Fejtsd már ki légyszíves, hogy hogyan képzelted el ezt a dolgot. Mivel fogná a kormányt? A szárnyával? Egy állat nem cirkuszi majom, és nem hiszem, hogy állatidomár végzettséged lenne vagy valami. Ne kínozd és ne csinálj hülyét az állataidból, kérlek.
2012. aug. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A sok okosnak mondom, hogy a papagáj nagyon tanulékony állat, több netes videón is van kis bicikli, amelyen a papagáj "cangázik". A másik meg, hogy nem kell idomárnak lenni hozzá, aki tart otthon papagájt, az mind tudja ezeket, így ezt nem ragozom tovább...


Itt egy videó az előzőeknek, hogy tudják miről van szó: http://www.youtube.com/watch?v=_rMqwIoMNp0


A kérdésedre válaszolva pedig azt kell mondjam, hogy szerintem nem kapható, ezek inkább házilag készített játékok.

2012. aug. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A kérdező szerintem erre gondol: [link]



Ezt amúgy szerintem csak aráknak lehet megtanítani.

2012. aug. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem sem lehet ilyet venni, inkább készíteni kell. Persze az sem mindegy, hogy egy hullámosnak, vagy egy arának kell-e. :-)

Amúgy szerintem bármelyik papagájnak meg lehet tanítani, végzettség nem kell hozzá, csak kitartás és türelem.

Amúgy meg miért lenne állatkínzás? ha annyira rossz lenne neki, nem csinálná. Számára ez egy kihívás, egy játék, amiért jutalmat kap. Számára ez a lényeg.

2012. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

4-es! Szerintem nem igen különbözik a te általad belinkelt kép, az én általam linkelt videótól. Az meg hogy csak aráknal lehetne megtanítani, na ezzel én sem értek egyet, példaképp ott a linkelt videóm, ahol egy feketesapkás biciklizik. Úgy van ahogy az 5ös írta, mindegyiknek meglehet, csak kitartás kell hozzá. A tanulási idő persze változhat a papagájt fajától függően.


Érdemes volna tudni, milyen papagájnak szeretné a kérdező. Ha nagyon akarja, akár maga is összerakhat egyet valahogy szerintem.

2012. aug. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%

11:31

Azért linkeltem képet mert nem láttam hogy te már linkeltél egy videót mert amikor elkezdtem írni a válaszom még csak 2 válasz volt de a válasz írása közben el kellett mennem a gép elől pár percre így később küldtem el a választ mint te.


És azért írtam hogy szerintem csak aráknak lehet megtanítani mert én eddig csak olyan videókat láttam amikben arák voltak de látom tévedtem és más papagájfaj is képes rá.

2012. aug. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

7-es!


Nincs semmi probléma :) Velem is előfordult már ilyen.


De akkor a lényeg a kérdezőnek, hogy nem valószínű, hogy gyárit tudna venni bárhol, ha belegondolunk ez érthető is. Ugyanis papagájméretétől függően kellene bicikliket árulniuk a boltoknak, ami nem igazán fogyna el, sőt szerintem senki nem venne, még én sem, bár itthon lehet, hogy készítek egyszer majd, de a papagáj biciklizés annyira nem vonzz, van sok más trükk ami jobban tetszik :)

2012. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
de ari a papagáj a videón. Tudja valaki milyen fajta?
2012. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Feketesapkás papagáj (Pionites melanocephala)
2012. aug. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!