Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mit tegyek ha a madaram tojt...

Moncsiika19 kérdése:

Mit tegyek ha a madaram tojt egy tojást, de nincs párja. Hagyjam kotlani vagy vegyem el tőle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Vedd el szerintem! Feleslegesen ne üljön rajta! Nekem is volt egyszer így, hagytuk és a madár sajnos elpusztult.:(
2012. aug. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Papagájról van szó?

Szerintem mindenképpen vedd ki alóla a tojást, mert, ha meg is van termékenyítve, meg, ha ki is kelti, egymaga nem tudja felnevelni.

Amúgy csoportosan élnek? Csak azért, mert lehet, hogy van párja, ha jobban megfigyeled.

Egyébkén, ha nincs benne kismadár, nem fog ülni rajta.

2012. aug. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Papagájról van szó? Ha igen milyen fajtáról?

Ezt vedd el tőle de ha újat tojik hagyd nála. Hagyd kotlani rajt nem biztos de valószínűleg több tojást is fog tojni de hagyd és várd meg amíg megunja a kotlást mert ha azelőtt veszed el őket tőle hogy megunná újakat fog tojni mindig. Akkor is kotlik rajtuk ha üresek a tojások.

Ha többet is tojik adj neki kalciumot fehérje nélkül tehát ne több tojást adj neki hanem pl. a csőrkoptatójából reszelj a benedvesített magokra az etetőjében.

2012. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen Egy nimfáról van szó! Elvettük tőle és tényleg újra tojik!
2012. szept. 2. 14:10
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a tanácsát!!
2012. szept. 2. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!