Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Székesfehérvári díszmadár...

Székesfehérvári díszmadár kiállítás?

Figyelt kérdés
Szeptember 1-2-án lesz, és azt szeretném tudni, hogy valamilyen belépő lesz a rendezvényre?

2012. aug. 29. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Biztos hogy lesz, semmi sincs ingyen.
2012. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de neten sehol nincs fent, hogy mennyi...
2012. aug. 29. 19:59
 3/7 edusbedus válasza:

Mi nyertünk az egyik rádióban egy családi belépőt erre a kiállításra és én is meg szerettem volna nézni, hogy mennyi a belépő egyáltalán. Ezt keresgélem tegnap óta, hogy belépős-e vagy sem, de mivel belépőt nyertünk, gondolom igen...Viszont nem találok árat pl. sehol.

Annyit láttam az egyik oldalon, hogy belépő csak az árulni kívánóknak van. Ha így van, akkor viszont minek lehetett rá belépőt nyerni??

2012. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is már napok óta keresgetem..megnéztem ennek a madáregyesületnek a honlapján és ott sem írnak semmit..pedig elég fontos lenne, mert ha nagyon drága, akkor nem autókázok fölöslegesen 40km-t.
2012. aug. 30. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne izguljatok, jelképes ára szokott lenni a kiállításoknak. Biztos, hogy egy ezres alatt van.
2012. aug. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remek, köszönöm :)
2012. aug. 30. 17:14
 7/7 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem az egyesület titkárától :)

Non-profit szervezetként működünk, így belépőjegyet nem szedünk, támogatási díj néven fizetik be a kedves és mélyen Tisztelt látogatók a hozzájárulásukat egyesületünk irányába.

Szégyen ide-oda, ennek pontos összegét nem tudom, de felnőtt személyek 400 forintnál NEM drágább összegért juthatnak be a madarakkal ékesített termekbe.

2012. aug. 30. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!