Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hazavinnél az utcáról egy...

Hazavinnél az utcáról egy törött szárnyú, vagy lábú parlagi galambot?

Figyelt kérdés
Tegnap láttam egyet, de nem hoztam haza, mert azt mondják, hogy betegségeket terjeszt. Nagyon sajnáltam, hiszen, mégiscsak egy védtelen élőlény.
2012. aug. 31. 16:37
 1/7 bamboochatheone ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Mindenféle parazitákat és kórokozókat terjesztenek. Nem véletlenül hívják repülő patkánynak.

Te hazavinnél egy törött lábú patkányt?

2012. aug. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Betegségeket hozhatsz haza, de megértelek, bennem is megfordult volna, de nem tudod hogy milyen ételt eszik és fél majd tőled na meg persze betegség... sajnos szomorú hogy sok eszeveszett sofőrös nem képes egy kicsit lassítani míg elrepül az e kismadár...nem nem megyek a nagyvilágba mert én vagyok a király és leszarok mindenkit- gondolja ezt minden hülye!
2012. aug. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
A galambok az emberre nem terjesztenek semmiféle betegséget még nem halottam olyat hogy valaki a galambok miatt lett beteg, kivéve ha velük foglalkozik.
2012. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És szerinted mi a madárinfluenza (H1N1)?
2012. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt barátom a vándormadarak terjesztik! A galamb nem terjeszt semmiféle betegséget.
2012. szept. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már vittem haza többször is. Jól meg kell őket fürdetni, betakargatni utána. Pár nap múlva, ha magon neveled, kitisztul a bele is, nem kell félni a fertőzéstől, papírt gyakran kell alatta cserélni, nagyon szépen tisztán lehet tartani. Máskor nyugodtan elviheted, és remek érzés, amikor egy szerencsétlen beteg állat meggyógyul, mert segítettél rajta.
2012. nov. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!