Kezdőoldal » Állatok » Madarak » A tyúkok jobban megkotlanak,...

A tyúkok jobban megkotlanak, ha van kakas velük, vagy nyugodtan levághatjuk a kakast?

Figyelt kérdés
Fias tojást vennénk alá még mielőtt valaki fölvilágosítana,hogy akkor magtalan a tojásuk...

2012. aug. 31. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vettem észre hogy ha van kakas akkor rendszeresebben tojnak a tyúkok.Szóval kakas nélkül kevesebbet tojnak.A kakas jó ha megmarad,ösztönzi a tyúkokat.
2012. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Blaiseboy ***** válasza:
100%

Szerintem is jó, ha van egy.

10-15, talán 20-hoz elég egy.

2012. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mindkét előző válaszadó félreértette a kérdést. Nem az volt a kérdés hogy hányat tojik vagy tojik-e egyáltalán. Egyébként ugyanannyit tojik kakas nélkül is. És nem is az volt a kérdés hogy hány tyúk kell egy kakasra.

Hanem hogy költi-e. Nem tudom, mert még nem volt alkalmam összehasonlítani, de szerintem ha van tojás, azt költeni akarja a tyúk.

2013. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!