Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámos papagájaimnak ketrece...

Hullámos papagájaimnak ketrecet keresek! Tudnátok linkelni jó ketreceket/kalitkákat amik megfelelnek 2 hullámosnak?

Figyelt kérdés
HA olyat is tudtok ahol házhoz szálítanak az még jobb:) Előre is köszi!:)
2012. szept. 1. 10:08
 1/8 Kuroyuki Hime ***** válasza:

Van egy kalitkám, amire nincs szükségem...hullámos papagájnak van kifejlesztve...bár hogy ketten elférnének e benne, az kérdéses...

honnan valósi vagy?

ha itt laksz valahol a közelben, akkor megállapodhatunk egy árban... emg küldök képet előtte a kalickáról... már ha stim a lakóhely...írj privát üzenetet, ha érdekel

2012. szept. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]

Ekkora minimum kell 2 hullámosnak ha naponta ki tudod őket engedni 3-4 órára mert ha nem akkor röpde kell nekik.

2012. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kérdéses, hogy ketten elférnek-e benne, inkább nézz másikat.


40*50 alap körül gondolkozz, semmiképp se legyen egyik oldal sem 30-35 centi alatt. Bár nehéz olyan kalitkát találni, de, ha mégis találnál, akkor inkább hossza legyen, mint magassága. Figyelj arra, hogy a kalitka legmagasabb pontján mindketten elférjenek, mert ott akarnak majd aludni, és csak harc lesz belőle esténként, ha ez csak az egyiküknek lehetséges.

2012. szept. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igazából van nekik,de az inkább ilyen rágcsálóknak, mókusnak való.Az a baj vele hogy a bejárata túlnagy így fürdetőt hiába vettem,nem fér rá
2012. szept. 2. 09:34
 5/8 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy azt írtam, hogy inkább szélessége legyen, mint magassága, de amiket én láttam rágcsálóketrecek rettentő alacsonyak voltak..


Amúgy ez a fürdető is kicsi rá? Nekem ilyen van, csak másik gyártótól, és 25 centi széles. De arról nem találtam linket. [link]

2012. szept. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy ez a fürdető jó, de nem szegeden lakom :D nembaj, ez megfelelő lenne, utánanéztem a méreteinek, köszönöm a válaszaid
2012. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja bocs ez egy másik felhasználó :D
2012. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem Szegeden lakom, sőt, az ország majdnem másik felében egy kisvárosban. De csak itt volt link árral, mérettel, legalábbis ez volt az első, amit megtaláltam. Szóval én is egy mezei kis állatkereskedésben vettem. Ha nincs a boltban, rendeltesd meg, a következő szállítmánnyal szoktak hozni, ha kérik a vevők.
2012. szept. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!