Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lányt vegyek vagy fiút?

Lányt vegyek vagy fiút?

Figyelt kérdés

Van egy éves hullámos fiú papagájom, és lesz neki egy társa (hál istennek anyáék megengedték) és nem tudom hogy fiú legyen-e vagy lány, mert azelőtt még volt egy lány társa , csak ő folyton verte!! Így hát nem tudom.

A válaszokat előre is köszönöm, és a hasznos válaszokra megy a zöld kéz!!



2012. szept. 4. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem(bár nem értek túlzottan a papagájokhoz,inkább a baromfikhoz), mindenképp lányt. :S
2012. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen lányt.
2012. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem gyakran de előfordul hogy 1 pár hullámos is tojik. Az én tojó hullámosom pl. egyedül is tojt a kalitka aljába.


De igazából mindegy. Hímmel is és tojóval is valószínűleg jól ki fog jönni. Bár egy tojónak talán jobban örülne mert a párja lenne és nem csak a társa.


Csak arra figyelj hogy az új jövevény korban is passzoljon hozzá. Tehát mindenképpen ivarérett legyen de a legjobb az lenne ha kb másfél éves lenne.

2012. szept. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Háát én nem mindenképpen akarok lányt, mert akkor szinte csak vele fog foglalkozni!

Fiú lesz, apáék is ezt akarják!!

2012. szept. 5. 14:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Az a lényeg hogy külön kalitkába rakd, közel a másik kalitkához, és csak egy hét után rakd be hozzá, mikor már valamennyire megszokták egymás látványát. Így elkerülhető a verekedés.
2012. szept. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!