Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mitől döglenek a tyúkjaink?

Mitől döglenek a tyúkjaink?

Figyelt kérdés
Pár hónapja dőlnek ki egyenként, különböző időközönként. Semmi jel előtte és semmi seb vagy akármi utána. Ami még aggaszt, hogy a többiek zabálják a fenekétől. Egy nagy lyuk tátongott a legutóbbi tyúkon is. Kapnak mindenféle vitamint ami kell nekik még ez ellen a "kannibalizmus" ellen is. Ötlet valakinek? Itt senkinek nincs.
2012. szept. 6. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt adj nekik meszet, a csipkodással régen a meszelt fal tövéről, csipkodással szedték meg maguknak a tojáshéj-gyártáshoz szükséges kalcium-szintet.


Másrészt ki kell figyelni azt az 1-2 tyúkot, amelyik kikezdi a másiknak a fenekét, mert a többi már valóban csak azért megy rá a másikra, mert ha a többi ezt csinálja, akkor biztos jó. Vagy nem tudom, talán valóban kannibálok.

Amelyik kezdi, amelyik kannibál, azt kell kiemelni, és jóízüzen megenni vagy pörköltnek, vagy sültnek.

2012. szept. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem köszi, de ezek szerint neked sincs ötleted arra, hogy mitől döglenek...Ha számít valamit akkor 1,5 évesek.
2012. szept. 6. 14:47
 3/9 anonim ***** válasza:

Nemcsak az döglik, amelyiknek kikezdik a fenekét?

Mert ha a többi is döglik, akkor bizony addig ne egyetek belőlük, amíg orvos nem látta őket!!!!!

2012. szept. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző generáció 4
2012. szept. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3.! Az a baj, hogy nem tudom, hogy előbb kikezdik neki vagy pedig előbb megdöglik és utána.(Munkában vagyok)

4. Téged nem értelek....

2012. szept. 7. 16:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Orvosnak mindenképp látnia kell, az hogy napokig halogatod, akkor meglehet, hogy ez az állomány is mind odalesz.

Előfordulhat, hogy az orvos azt mondja az óljukat kell fertőtleníteni, erre is fel kell készülni, mert ha valami fertőzéses bolha, akármi van az ólban, akármitől is pusztulhatnak.

Hívd az orvost, biztosan nem 24 órában dolgozol.

2012. szept. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Természetesen nem 24órázok. Orvossal már beszéltem és jönni fog ki. Köszi mindenkinek!
2012. szept. 7. 16:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Elnézést,összevesztem a laptopommal,azóta meg kiment a fejemből,mit akartam.

(4.vagyok)

2012. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blaiseboy ***** válasza:

MI volt a baj?

Nem foszforhiányuk volt, hogy kikezdték egymást?

2012. okt. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!