Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mielyik kisállatkereskedésbe...

Mielyik kisállatkereskedésbe érdemes kérdezősködnöm? Hullámos papagájt szeretnék eladni.

Figyelt kérdés
Lehetőleg Budapesten. Pár helyre már bementem,de csak Westendben mondták,h érdekelné őket,de nem telefonáltak. Esetleg van-e ötletetek,h hova nézzek még be? Pár hete kirepült hullámos papagájokat szeretnék eladni.Nem igazán ismerem Pestet,nem rég költöztem ide,ezért kérném a segítségeteket.
2012. szept. 8. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Camona, Lurdy ház, és maszek állatkereskedések, lehet hogy beveszik,de a legtöbbnek állandó tenyésztője van, azt hiszem a Harminckettesek terénél vagy a Corvin negyednél van egy állatkereskedés, ahol talán érdekli a bácsit a dolog, de hogy melyik villamosmegállónál van a kettő közül azt nem tudom. de a 4-es 6-os villamossal kell menni.
2012. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget :)
2012. szept. 8. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!