Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Anyumék vettek egy papagájt,...

Anyumék vettek egy papagájt, hullámos, és odarakták közvetlen a mikró mellé. Árt nekik?

Figyelt kérdés
Szerintem nem tesz nekik jót de nem tudom.
2012. szept. 12. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én biztos nem a konyhapultra raknám a papagájt. Nem vagyok egy tisztaságmániás hisztérika, de azért a kalitkából potyognak dolgok, amiket nem feltétlen szeretnék az ebédemben látni.
2012. szept. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem sokáig lesz az ott!

Láttam másnál papagájt a szobában, a ketrec körül kb. 50 cm-es körzetben minden volt: kiszórt kaja, tollpihe,meg minden, de hogy hogyan csinálta, az rejtély.

2012. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetekben nem az embert "féltem" hogy apró tollaktól kezdve az ürülékig minden lesz a kajában amit eszik hanem a madarat sajnálom.

MADÁR KONYHÁBA ÉS ANNAK KÖZELÉBE NEM VALÓ!!!!!!!!! Sok minden van egy konyhában amitől percek,napok alatt meghalhat vagy ami szépen lassan mérgezi,károsítja és csak hónapok,évek alatt öli meg szegényt.

2012. szept. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!