Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Összetehetem a katalin papagáj...

Összetehetem a katalin papagájokat?

Figyelt kérdés
Februárban vettem egy börzén egy zöld fiú katalin papagájt, de párt már nem találtunk neki. Jövő hónapban állítólag egy tenyésztő szerez a papagájomnak egy párt.Egyből egy kalitkába engedjem őket? Vagy egyáltalán szabad így párt keresnem neki, hogy feltehetőleg a lány fiatalabb lesz?

2012. szept. 19. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Először 2 külön kalitkába tedd őket egymás mellé. Majd amikor már látod hogy érdeklődnek egymás iránt engedd ki őket egyszerre. Ha az elején előforduló rivalizáláson kívül jól megvannak pár közös kiengedés után egy kalitkába rakhatod őket. A kalitkát amibe együtt kerülnek ha valamelyik használja rendezd át és egyszerre tedd be őket az "új" kalitkába hogy egyik se higgye a sajátjának.


Az az ideális ha a tojó idősebb vagy legalább kb. egyidős a hímmel de szerintem így se lesz baj hogy pár hónappal fiatalabb a hímnél.

2012. szept. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!