Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogy előzhetném meg ezt a...

Hogy előzhetném meg ezt a problémát?

Figyelt kérdés

Konkrétan arról van szó hogy a házam mögött van 1 vizes árok meg 1 kis útszerűség amit gyomtalanítani szeretnék mivel az önkormányzat nem foglalkozik vele. Totális gyomirtóra gondoltam, lepermetezem vele,kipusztul majd lekaszálom.

A problémám viszont hogy 2 szomszédom is kint "neveli" a csirkéit-kacsáit,hiába szólunk nekik nem hajlandók beterelni őket. Viszont ha permetezés után a csirkék esznek a növényekből felfordulhatnak.Szóval kellene pár gyomirtó neve amit használhatok és amit nagy ívben kerüljek el mert veszélyes a baromfikra.


2012. szept. 20. 04:42
 1/3 anonim ***** válasza:
nem tudom,szerintem nem...
2012. szept. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt hiszem mind mérgező, viszont úgy tudom ha bejelented az önkormányzatnál vagy a rendőrségen mit szeretnél csinálni és, hogy a szomszédok nem tesznek semmit nem vonhatnak felelősségre mert hozzád tartozik a terület. Ha nem akkor viszont nem is neked kell megcsinálni hanem az önkormányzatnak.
2012. szept. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2012. szept. 20. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!