Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Lehet hogy depressziós a...

Lehet hogy depressziós a papagájom?

Figyelt kérdés

Van egy hím katalin papagájom, 8 hónapja vettem, azóta is remeg mikor a kalitkához megyek enni adni neki vagy friss vizet cserélni.Fázni biztos nem fázik!

Sokszor felborzolja a tollait és akár egy óráig is egy helyben ül az itatója mellett, ez mitől van?

Ha a kalitka felé nyúlok, kapkod az ujjam felé, pedig nem szoktam ráerőltetni semmit.

Nagyon sokat iszik,de csak magvakat eszik, a csőrkoptatót nem használja. Nagyon sűrűn, hígat, szinte színtelent űrít.Egyik játékával sem játszik.

Segítsetek mit csináljak!!



2012. szept. 20. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Mindenképpen vegyél neki egy társat, ha meg tudod oldani. Madarad komoly bajban van... :-(
2012. szept. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem is vegyél neki egy társat! Az biztos segít neki, mert a leírottak a alapján biztos vagyok benne, hogy depressziós.
2012. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy magányos is de azok hogy sokat gubbaszt,sokat iszik és az ürüléke se normális betegség tünetei is (lehetnek).
2012. szept. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A bezártság, és az unalom miatt ingerlékeny. Szerezz mellé párt, és adj neki játékokat, fűzfa gallyakat.
2012. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 B42 válasza:
Mindenképpen vegyél neki egy társat ha az sem segít akkor sajna nincs sok neki hátra szerintem depis:(
2012. szept. 23. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem az.de a tünetek alapján biztos valami betegséget benyelt.vegyél neki társat, és vidd el állatorvoshoz.
2012. okt. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
0%
Tegyél be a kalitkájába tükröt :)
2012. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszaitokat!

Elég ritka ez a faj Magyarországon és az idei katalin papagáj kelések nagyon rosszak lettek így eddig minden keresés ellenére nem találtam neki párt, tegnap viszont felvettem a kapcsolatot egy tenyésztővel, de mivel nagyon messze lakik csak 9-én jut el idáig a párja! :D Nagyon boldog vagyok:D

Már a vitamin ellátásán is javítottam egyáltalán nem iszik sokat, az ürüléke is normális!

A tükör nem jó megoldás, szerintem nézz utána!

Mindenkinek köszönöm ! :D

2012. okt. 28. 08:40
 9/10 tibinicle válasza:
tudom hogy tudod de soha a büdös életbe ne vegyél neki tükröt!!!az tönkre teheti az életét (100% hogy tönkre teszi!!!)
2012. nov. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

jól tudod, hogy tudom, hogy tilos ( ha ez nekem szólt):)

7-es voltam!!!

2012. nov. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!