Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Mennyit eszik egy verébfióka?

Mennyit eszik egy verébfióka?

Figyelt kérdés
Találtam egy kis verebet, kiesett a fészekből, de nincs meg a fészek, nem tudtam visszatenni. Elfogadja az ujjamról csepegtetett vizet, megevett egy feldarabolt gilisztát (tátogatja a csőrét és nyeli ügyesen) de fogalmam sincs, naponta hányszor és mennyit adjak neki enni. Nem szeretném hagyni meghalni, mert életrevaló kis jószág, működik benne az életösztön, hajlandó enni az anyja nélkül is. Tud valaki tanácsot adni?
2008. máj. 17. 11:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már rigókat is neveltem :D Hát ha van rá lehetőséged,akkor oylan óránként 2-3 közepes gilisztát nyomj belé,az meg enm árt,bár látni kéne hogy mekkora..fotózd le és küldd el az e-mail címemre és kisütünk valamit!(florybaby@vipmail.hu)Szívesen segítek!Bea
2008. máj. 17. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, holnap lefotózom és küldön a képet - ma csak azért nem, mert ahhoz a párom gépe kell és most ezerrel dolgozik rajta. Amúgy rendesen nyeli a gilisztákat, meg pipettából itatom. Ha meghallja a hangomat, elkezd csipogni, nyújtózkodni és tátogatja a csőrét, hátha kap valamit. Jó fej! És totál életrevaló.:-))
2008. máj. 17. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egerészölyvöm volt 1 hétig :) 1 kutya szájából szedtem ki szerencsétlent.

Bevittem állatkertbe, ott mégiscsak szakszerűbben gondozzák. Nemtudom meddig fogja nálad bírni, de sok szerencsét hozzá, biztos nagyon édes :)

2008. nov. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!