Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Milyen szempontokra figyeljek...

Milyen szempontokra figyeljek a kalitkaválasztásnál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerdán megyek megnézni egy használt kalitkát a papagájomnak, mivel nemsokára lesz egy párja és nagyobb kalitka kell nekik. A kalitka 70 cm magas, 50 cm hosszú, és 30 cm széles.Állítólag van egy kis repedés a tálcáján.

Még milyen tényezőket nézzek meg a kalitkán ami fontos? Gondolok olyanra pl. hogy rácsos-e az alja stb...

SEGÍTSETEK LÉGYSZI MERT 3 NAP MÚLVA NÉZEM MEG!!!



2012. szept. 30. 15:32
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt találtam. A 3 kalitka közül a legnagyobb érdekel. Mi a véleményetek róla? Mi a rossz és mi a jó benne?

Szerintetek mennyit kéne adnom érte , tekintettel arra hogy van rajta sérülés, 3 éves használt? Az eladó 15.000 Ft-ra gondolt de én max. 8000 Ft-ot adnék érte.

2012. szept. 30. 15:36
 2/4 Reni14 válasza:

Szia! Hát, több szempont is lényeges:

1. a kalitka legyen akkora, hogy a madaraid jól érezzék magukat benne, tudjanak kicsit repülni...

2. Fontos, hogy ne legyen kör alakú, mert az nem jó. (nem láttam a képet)

3. Az is jó, hogy ha a tálcája kihúzható, mert akkor könnyebb takrítani


Most ennyi jutott eszembe...

2012. szept. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

[link]

Itt egy kép róla. Az is probléma ha a teteje íves?

2012. szept. 30. 15:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Én majd most csinálok szobai röpdét. Kb. 5000 ből kijövök belőle, és 5x akkora lesz mint ez a kalit .D
2012. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!