Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért bántja a hím papagáj a...

Miért bántja a hím papagáj a tojót?

Figyelt kérdés
Van két papagájunk, fél éve vannak nálunk, eddig semmi probléma nem volt,viszont pár hete a hím elkezdte bántani a tojót.Nekitámad,csípi,tépi a tollait.A fejét már teljesen megkopasztotta,a szárnyát véresre marta.Miért csinálja ezt és mit lehetne tenni?
2012. okt. 3. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez most kérdés, hogy mit lehetne tenni? Ez nem magától értetődik?


Azonnal szétszedni őket.


Milyen papagájok? Jó lenne tudni, mert minden faj különbözik.

2012. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Különbözőek,az egyik nimfa, a másik kecske.Magától értetődik, de egy kalitkában vannak, akkor eresszem szélnek őket?
2012. okt. 3. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:

az agresszívat ereszd, vagy old meg valahogy. Megkérdezheted szomszédnénit van kalitkája. Én is külön akartam őket venni és szerencsémre a szomszéd néninek volt:)

De amúgy tényleg oldd meg valahogy! Én első két nap után megoldottam volna. Amúgy melyik a tojó?

2012. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Melyik tépi melyiket? Mekkora a kalitka? Van elég elfoglaltságuk? Mennyi idősek?


Ne szélnek ereszd hanem először is szerezz még egy kalitkát.

2012. okt. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megoldottuk már.kartonpapírral kettéválasztottuk a kalitkát.
2012. okt. 4. 08:53
 6/6 anonim ***** válasza:
az nem lesz valami hosszú megoldás.
2012. okt. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!