Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hullámosom eleségébe (megint)...

Hullámosom eleségébe (megint) belekerültek azok a kis zsizsik. Többi lent fagyasztásos módszer?

Figyelt kérdés
Most nem dobtam ki, hanem kaptam egy tippet, hogy fagyasszam le és azok megdöglenek, de még nem adtam a madárnak a lefagyasztott madártól, inkább kértem kölcsön addig, oda lehet adni nekik így a magot? És a bogarak amik benne vannak, nem árthatnak nekik?
2012. okt. 3. 21:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy árt-e, de ha folyamatosan beleköltöznek akkor tedd be a hűtőbe. Csomagold be egy zacskóba a dobozt vagy nem tudom mibe van éés így az ő kajájának és a tiéteknek sem lesz baja. Nekünk is mindig mindenbe belemászik és sajnos már szinte minden a hűtőbe van.
2012. okt. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
Igen fagyaszd le ezt a kaját a következőt pedig már a legelején így garantáltan nem lesz bogaras. Nem hiszem hogy baja lesz tőle hiszen gondolj csak bele a kinti röpdében tartottak vagy az alapból vadon élők is hány bogarat megesznek mégsincs semmi bajuk.
2012. okt. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!