Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Nimfa papagáj név? Szerintetek?

Nimfa papagáj név? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy melyik jobb név hím nimfapapagájnak? Alex vagy Lóri?előre köszi

2012. okt. 7. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

A Lóri inkább papagáj név, de pont ezért én az Alexet választanám.

Nekem 4 nimfám van: Csufika, Rudi és Joci és még egy kislány, aki már saját fióka, neki még nincs neve.

2012. okt. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi és még azt szeretném kérdezni hogyha állatkereskedésben veszem a papagájt ott kézzel nevelt vagy tenyésztőtől hozzák??
2012. okt. 7. 15:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Állatkereskedésben nincs kézzel nevelt, és valamilyen úton-módon szinte mindig tenyésztőtől kerül oda. Vagy közvetlenül (ez a jobbik eset), vagy egy központi beszerzőből szállítják a különböző boltokba őket. Ez a rosszabbik, mert itt több megrázkódtatás éri őket. Külföldről már ritkán hoznak be madarakat (nimfát, hullámost), mert rengetegen tenyésztenek itthon is.


Amúgy az a megfigyelésem, hogy minél kisebb boltról van szó és minél kisebb városban, annál biztosabb, hogy egy környékbeli tenyésztő megbízhatóbb madarai vannak nála eladásra. Eddig a nagyobb boltláncok papagájai láttán néha az élettől is elment a kedvem, mert ők a profit érdekében le sem kakilják, hogyan tartják a honnan beszerzett és milyen állapotú papagájaikat, úgy is megveszi valaki. Egy kisebb boltnak akár a fennmaradása függhet attól, hogy ki tud-e építeni vevőkört, vagy sem.


Ó, és én is az Alexra szavazok.

2012. okt. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és tudsz debrecenben kézzel neveltet?? :D
2012. okt. 7. 19:17
 5/5 anonim válasza:
Az enyémet Robinak hívják! Bár én Robesznak hívom! :D :)
2012. okt. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!