Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Szobai röpde készítése nimfáknak?

Szobai röpde készítése nimfáknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék kérdezni szobai röpde készítésről nimfa papagájoknak. Ponthegesztett dróthálót néztem ki, 1,5 cm es négyzet alakú rácsokkal.


Keret érdekelne, hogy miből lehet csinálni. Cseréplécben gondolkodtam első sorban, de apám közölte velem, hogy azt elég gyorsan szét fogják szedni.


Miből lehetne keretet?


2012. okt. 7. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha a cseréplecet szétszedik hamar, akkor vegyél fosznideszkát.
2012. okt. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

idézet egy oldalról:

"A fát mint alapanyagot nem tartják alkalmasnak, merthogy a papagájok szétrágják. Ami igaz is, de egy kis huncutsággal ez is megoldható. Az én röpdém pl. teljes mértékben fából készült, viszont ugyanazzal a hálóval, amit kívülről rátettem, belül is lefedtem a madarak számára elérhető fa részeket. Így megrágni nem tudják (láttam, próbálkoztak vele, de nem sikerült :) ), viszont nagy élvezettel mászkálnak ezen a “nehezített” felületen."

2012. okt. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A nimfa nem túl rágós, ha szét is szedi, fél nap alatt megcsinálod újra a voliert.
2012. okt. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!