Kezdőoldal » Állatok » Madarak » BETEG A NIMFAPAPAGAJOM?

Floraa1995 kérdése:

BETEG A NIMFAPAPAGAJOM?

Figyelt kérdés
Kb. 3napja a papagajom neha a ketrec aljan gubbasztott .. es folyamatosan aludt. Ma mar futyul is.,hintazik de meg mindig nincs rendben vmi.... mert most is folyamatosan aludni akar bevsugja a szemet neha remeg is...es inkabb este szokott lent gibbasztani ... es most igy hetvegen allatorvoshoz se tudjuk vinni....vajon mi lehet a baja?????
2012. okt. 13. 10:06
 1/2 anonim válasza:
Lehet hogy már öreg.Vagy valami láza vírusa van. De lehet hogy sokkot kapott.Tedd sötét csöndes helyre és ha nem javul az állapota keresed fel a dokit
2012. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát, nem kellett volna megvárni még ezt a három napot sem. Azonnal orvoshoz kell vinni, ha nem a megszokott módon viselkedik, és a gubbasztás, folyamatos alvás nem normális egy egészséges madárnál. Lehet, hogy megfázott, de igazából számtalan baja lehet, úgyhogy amint tudod, irány a doki, hátha nem pusztul el addig. Nekem kanárim volt, ha betegeskedett akkor meleg helyre tettem és higított kamillateát adtam neki víz helyett.
2012. okt. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!