Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Kaptam egy 3 éves hullámos...

Kaptam egy 3 éves hullámos papagájt szeliditeni szeretném hogyan?

Figyelt kérdés
ja és megtanulhat beszélni?
2012. okt. 29. 16:29
 1/2 anonim válasza:
Nézz szét a szelídítés témában, rengeteg ilyen kérdésre van válasz :)
2012. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát nem biztos ha együtt volt tartva három éves koráig egy másik papagájjal szerintem nem. De lehet a papagájtól függ. És mennyire szelíd vagy nem volt kézhez szoktatva? Szerintem lehet még szelíd mint az enyém. Bár mondom minden papagáj más és más én az enyémet kb 5 hónaposan kaptam meg aztán vettem melle két hónap múlva egy lányt igaz a lány annyira nem szelíd de a fiú mindig a fejemre száll :D és ha a fiú is ott van akkor a lány is. :) Próbálj sokat beszélgetni vele és simogatni aztán a kezedből etetni. És ne erőltesd ha nem szeretné hogy simizd mert akkor csak félni fog szépen lassan először nem is muszáj simizni csak szokja a kezed hogy bent van a kalitkába aztán majd simizdheted. és ha eszik a kezedből akkor már magától rá fog menni a kezedre és akkor már ki is engedheted ha szeretnéd. Ha jutalmazni szeretnéd adj fürtös kölest azt imádják :D és nekem mindent megcsinálnak ha adok egy kis fürtös kölest :)
2012. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!