Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Miért ül a papagájom 1 lábon...

Miért ül a papagájom 1 lábon az ülőrúdon?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az az egészséges hogy ha a papagáj 1 lábon alszik. Az enyémen viszont azt figyeltem meg hogy amikor ébren van akkor is sűrűn fél lábon áll, nyújtózkodik, tollászkodik, a csőrkoptatóhoz dörzsöli a fejét/csőrét.

Nem hiszem hogy fáj a lába mert szokta váltogatni őket...Gondoltam még atkára, mert a csőre felett rövid, égnek álló kis tollak vannak. A lábát is szokta harapdálni.

Segítsetek sürgős! Szerintetek mi lehet a gond?



2012. okt. 31. 13:23
 1/3 A kérdező kommentje:
*Kihagytam hogy most van az első tollváltása.
2012. okt. 31. 13:24
 2/3 anonim válasza:
Semmi. Az én papagályom egyfolytába úgy áll.. ez olyan utánzás, vagy ha nem, akkor csak nagyon vidám és jókedvű. az enyém egyfolytába utánzik. rázza a felyét. :D
2012. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez teljesen normális.

Nem csak alváskor hanem pihenéskor is 1 lábon állnak. És pihenés közben van hogy kedvük támad tollászkodni,stb és amíg nem muszáj tehát amíg nem vesztik el az egyensúlyukat nem rakják le a másik lábukat.

2012. okt. 31. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!