Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Pár napja vettünk 1 pár...

Osi87 kérdése:

Pár napja vettünk 1 pár hullámos papagájt, elég fiatalok még! Szeretném őket kézhez szokatni, de amikor már csak feléjük nyúlok már elkezdenek repdesni a kalitkában. Mit tanácsoltok hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 13:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Még ne akard őket megfogni. Előbb azt kell megszoknia, hogy új helyen van,új környezetben új embertől kapja a kaját. Beszélj hozzájuk sokat,különösen mikor enni adsz nekik,és várj türelemmel,csak fokozatosan.
2012. nov. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is csak ezt tudom mondani én egy hímet vettem még nyáron és gyorsan megszokta a helyét utána kiengedtem néha néha és a kalitkába elkezdtem tanítani neki hogyan kell rárepülni az ujjamra és megtanulta. nem tudom hogy amit te vettél milyenek de mivel párba vetted várj kb 1 hetet amíg megszokják a helyüket és utána próbáld megsimogatni a hátukat először nem tetszik majd nekik de megszokják és lehet csípni fognak először de nem vészesen fájdalmas és azért a hátán simogasd mert nem szeretik ha elöl a mellhasuknál vagy akár a fejüknél simogatják később majd ott is próbálkozhatsz
2012. nov. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!