Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Ez tényleg létezik (anatidaeph...

Ez tényleg létezik (anatidaephobia)? Többi lent

Figyelt kérdés
[link]

#kacsa #anatidaefóbia #kacsafélelem
2012. nov. 7. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Igen!
2012. nov. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azta! tök furcsának hangzott amikor leírták.
2012. nov. 7. 19:09
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

"Anatidaephobia (magyarra átírt szó, léte nem valószínű) — attól való félelem, hogy valahonnan és valahogyan egy kacsa megfigyelése alatt állsz. Ez egy Gary Larson cartoonjából származik, ami a The Far Side Gallery, 4-ben jelent meg."


Ez csak egy kitaláció, csak vicclapokon és különböző fórumokon lehet megtalálni.

2012. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok. Nem igaz, amit a második ír. A discovery-n láttam pár éve kényszerbetegségről, és furcsa dolgoktól való félelemmel foglalkozó dok. filmet. Ott ez a kacsás dolog is szóba került. Egy nő mondta, hogy folyamatosan olyan érzése van, hogy egy kacsa figyeli.
2012. nov. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért? Valaki az apró lyukaktól, meg gödröcskéktől fél, egy adag emetáli sajttal már az őrületbe lehet kergetni őket. :)Engem meg a vízszintes pupillájú állatok készítenek ki, bár ez még nem fóbia.
2012. nov. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg van ilyen, bár személyes tapasztalatról nem beszélhetek, de több helyen is -nem vicclapokon, demotiválón, meg hasonló "magasröptű" portálokon- hallottam, olvastam róla. Nem is meglepő, figyelembe véve hogy van aki mondjuk az üveggolyóktól, meg a tartós tejtől kap pánikrohamot.
2014. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sziasztok! Ha ti mondjátok hogy vannak ilyenek,hát jó, én elhiszem,mert miért ne. Ha van köztetek ilyen kacsafóbiás vagy mi az isten az írja már le hogy milyen érzés éshogy miért hiszi azt hogy teszem azt egy KACSA nézi...miért nem kecske? Például...

Nekem nem jön hogy rájöjjek hogy valaki miért akad ki egy lyuktól, vagy valaki miért hiszi azt hogy pont egy kacsa nézi...Vagy hogy miért készül ki valaki a vízszintes pupillájú állatoktól...Ne értsetek félre pls, nem bántásból írtam,légyszi valaki írja már le hogy mégis milyen mert szerintem érdekes :D

2015. dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!