Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Hogyan lehet Gödöllőn tyúkot...

Hogyan lehet Gödöllőn tyúkot vásárolni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Gödöllőn van egy intézmény, az ÁTK (Állattenyésztési és Takarmányozási Kutatóintézet), ahol tenyésztenek őshonos magyar tyúkfajtákat. Csak azt nem tudom, hogy lehet-e ott tyúkot venni, illetve ha lehet, hogyan? Valaki tud segíteni esetleg?
2012. nov. 9. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Ott biztos nem kapsz! A piacon inkább!
2012. nov. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hova fajulunk még :D Kutatóintézetből tyúkot vásárolni. Nyáron szoktak lenni piacon tyúkok is. Amúgy meg háztól, baromfiudvarból, keltetőtől.
2012. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
KÁTKI-nak hívják, én úgy tudom. Tavasszal több időpontban keltetnek és lehet elhozni napos állatokat illetve keltethető tojásokat. Azt is tudom, hogy később növendékeket is árulnak, de felnőtt állatokról nem tudok. A telefonszámukon viszont szívesen válaszolnak, én is sok mindenben kerestem már őket (pl. pulykabetegségekkel kapcsolatban) nagyon készségesek.
2012. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszadó jól tudja, nekem is úgy rémlik, hogy tavasszal mindig vannak naposcsibék, főleg húsvét környékén!
2012. nov. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert olvastam, hogy van ilyen is és érdekelt. Rendben, akkor majd telefonálunk. Köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 10. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!