Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Minden kakas másképp kukorékol?

Minden kakas másképp kukorékol?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Van a hangszínekben eltérés. Némelyik rekedtebben, némelyik erőteljesen. De nem tudom, ez így kicsit fura kérdés.
2012. nov. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen! Ez ugyan olyan mint hogy mindegyik embernek más a hangja!:)
2012. nov. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy speciális műszerrel ugyanúgy lehet azonosítani a kakasokat (és persze más állatokat is), mint az ujjlenyomatuk alapján az embereket?
2012. nov. 12. 23:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Mind máshogy kukorékol. Nekem több kakasom van itthon. Van amelyik mélyebbről kezd kukorékolni, van amelyik magasabban. Van amelyiknek nyávogósabb van amelyiknek fuldoklósabb. van amelyiknek dallamosabb van amelyiknek nem annyira. Mind máshogy csinálja. Volt már többször hogy gyönyörű nagy kakasom volt, de éppen kukorékolni csúnyán tudott. Kicsit muris volt...
2012. nov. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itthon volt egyszer egy kakas, ami nagyon szép volt, kb. kiállítást lehetett volna nyerni vele, kukorékolni is szépen kukorékolt, de nekitámadt anyumnak, nagy király volt az udvarban, így le lett vágva :(
2012. nov. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, minden kakas másképp kukorékol. Más a ritmusa, és a hangja is, mégha kicsit hasonló is.
2012. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 vikTORZ válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=QsaAHWDGY8c&list=PL83B9E7A762..


kicsit hosszú, van benne pár törölt is, de ez a legjobb válasz a kérdésre

2013. ápr. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!