Kezdőoldal » Állatok » Madarak » Panelben lakom. A ház előtt...

Halbi71 kérdése:

Panelben lakom. A ház előtt kivágtak egy fát ahová fészkeltek a galambok. Az alattam lakó hölgy megfenyegetett, hogy feljelent mert fészek van az erkélyemen. De nincs! A galambürüléket összelapátolja a teraszáról és a lábtörlőm alá teszi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha az indulataimra hallgatok akkor félek rossz döntést fogok hozni! Help!
2012. nov. 13. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
20%

" Mit tegyek? "


szerintem semmit,

a hölgyet meg semmiképpen ne verd meg,

2012. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Én megkérném, hogy nézzen körül az erkélyemen - aztán ha a saját szemeivel meggyőződött róla, akkor megígérném hogyha mégegyszer galambszar lesz a lábtörlő alatt akkor én is hasonló módszerekhez fogok folyamodni.

Aztán ha ez sem hat akkor jöhet a két vödör disznó- vagy tehéntrágya kiborítása az ajtaja elé.

2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Egyszerüen csöngess be hozzá, és hívd fel hozzád mutasd meg neki, hogy nincs fészek, rendes tiszta vagy. ennyi.
2012. nov. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
A megfelelő udvariassági szabályok betartásával figyelmeztetheted arra, hogy ha még egy lapát szart meglátsz a lábtörlő alatt, te fogod feljelenteni. És ez esetben neked van rá nagyobb alapod...már csak a köztisztasági szabályok miatt is.
2012. nov. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%

A galambsz@r a létező legfertőzőbb állatürülék. A legtöbb baci abban van, úgyhogy tájékoztasd, hogy ez nem játék. Te se vedd annak. Hidd el, átérzem a helyzetet, minden panelba jut minimum egy ilyen lakó, aki spontán kiválaszt valakit, semmiféle valós ok nélkül.


Amúgy, most, hogy kivágták a fát, nem szűnt meg a sz@r forrása? Mert akkor a nő se tud mit hozzádlapátolni már... Ettől függetlenül meg kell mondani neki - szépen, csúnyán, mégcsúnyábban - , hogy fogja vissza magát, TÁRSASházban lakik.

2012. nov. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Kopogtass be hozzá, magyarázd el neki, vezesd fel a lakásodba, mutasd meg neki az erkélyt, és ha mégegyszer ürüléket látsz a lábtörlőd alatt, szólsz a főbérlőnek, hogy rúgja ki. Ha nem használ, akkor jelentsd fel. Neked SOKKAL NAGYOBB ALAPOD VAN A PER MEGNYERÉSÉHEZ. Köztisztaság.
2012. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell perlekedésre gondolni. Elég elmenni az önkormányzat jegyzőjéhez és ott bejelentést tenni. Ők aztán majd szépen kivizsgálják és hoznak egy szép kis határozatot a szarozó szomszéd ellen.
2012. nov. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Keruld el, vard ki, mig nem foglalkozik veled, talal mast. Ennek az az orom, ha reagalsz. Hidd el, tudom, mirol beszelek, egy kollegam ugyanilyen, raszall a gondnokra, mas lakokra stb. Idot, energiat nem kimel, ha leallnak vele, olyan, mintha haboru lenne.... Olaj a tuzre, ha belemesz. Nem nyerhetsz, mert neki kuldetese a "harc"...
2017. máj. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!